INCIA’dan yeni doğal bebek çamaşır ve bulaşık sabunları

INCIA, bebek ve çocuklara özel tamamen doğal bebek çamaşır ve bulaşık sabununu geliştirdi. Kalıntı bırakmadan kolayca durulanan ve hiçbir sentetik madde içermeyen ürünler ile annelerin içi artık çok daha rahat olacak.

INCIA, hayvanlar üzerinde test yapmıyor ve yeşil üretim süreciyle üretim yapıyor. Hem bebeğinizi hem de doğayı ve yer altı sularını koruyor.

Bebeklerin tüm bulaşıklarında doğal temizlik

INCIA Doğal Bebek Bulaşık Sabunu, emzik, biberon, çocuk bulaşık gereçleri, oyuncak ve tüm diğer bulaşıklarda kusursuz ve hijyenik temizlik sağlıyor. İçeriğinde kullanılan Super-Fat teknolojisi sayesinde cildin yağ dengesini ve cilt tabakasını koruyor; zeytinyağı, hindistan cevizi ve hint yağı gibi doğal yağlar, cilt için faydalı olan vitamin ve mineralleri yüksek oranlarda içeriyor. 

İçeriğindeki doğal yağların yanı sıra sirke, gliserin, karbonat kirlerin arındırılmasında ve yağların çözülmesinde, böylece kötü kokuların giderilmesinde etkili oluyor. 

Bebek çamaşırlarında kalıntısız etkili temizlik

INCIA Doğal Bebek Çamaşır Sabunu, tüm bebek ve çocuk çamaşırlarında hindistan cevizi yağından, doğada bulunan karbonat mineralinden ve limon tuzundan oluşan formülü ile ihtiyacınız olan hijyeni ve yumuşaklığı sağlıyor. Ekstra yumuşatıcı kullanmaya gerek bırakmıyor. Pamuklu, yünlü, ipek, sentetik gibi tüm kumaşlarda hem beyazlar hem renkliler için kullanılabilirken, çamaşırlardan arındırmak için fazla suya ihtiyaç duyulmuyor. 

İçeriğindeki hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, karbonat, gliserin ve limon tuzu ile bebek ve çocuk çamaşırlarında etkili bir temizlik sağlıyor. Hiçbir kimyasal madde ve kir sökücü bulunmadığı için cildinizin doğasına ya da solunum yollarınıza zarar vermiyor. Çamaşırların evin içinde de güvenle kurutulabilmesine olanak sağlıyor. Sadece bebek ve çocuk çamaşırlarında değil, hassas ciltli, alerjik kişilerde ve tüm aile için de kullanılabiliyor. Sınırlı sayıda 2’li setler halinde avantajlı fiyatı ile satışa sunuluyor. 
Hibya Haber Ajansı

Okunma